Ujo Dano

O nás

Naša firma sa už od roku 1998 zaoberá najmä výrobou a predajom drevených obkladov, resp. perodrážky, ktoré sú vhodné na interiérové ako aj exteriérové obklady, a dlážkovicou, resp. palubovkou na spôsob perodrážky vhodnú pri pokladaní interiérových podláh, takzvaným palubovým spôsobom. Tieto naše obkladové suroviny sú známe pod názvami: Tatranský profil, drevený obklad, tatranský obklad, dlážkovica palubovka či palbubky. Surovinou na výrobu frézovaných profilov je spravidla stredové rezivo. Drevený obklad a dlážkovica sú vyrábané z kvalitného a sušeného smrekového dreva. Sortiment ponúkame v rôznych rozmeroch a triedach kvality.

Naše skúsenosti sme preniesli do výroby a preto sa snažíme našich zákazníkov uspokojiť čo najlepšie. Pôsobíme na Slovensku a v Čechách. Výrobky v prípade záujmu dovezieme priamo až k Vám domov, ale ponúkame aj možnosť osobného odberu. Dovoz tovaru realizujeme v čo najkratšom možnom termíne po dohode so zákazníkom.

U nás nájdete na predaj tatranský profilzrubový obklad, drevený obklad, palubky, tatranský obklad, dlážkovicapalubovkaCena je najvýhodnejšia na trhu.

Certifikáty